Enquire Here

X


Image Verification
Indiawood 2020
INDIAWOOD 2020

IndiaWood 2018

8 – 12 March 2018, Bangalore Uluslararası Sergi Merkezi, Bangalore, Hindistan
İş Fırsatlarına Hızlı Erişim

10. Uluslararası Mobilya İmalatı ve Ahşap İşleme Makineleri, Teknolojileri, Aletleri, Donanımları, Aksesuarları ve Ham Maddeleri Ticaret Fuarı

Etkinlik hakkında

IndiaWood2018, mobilya imalatında, ahşap işleme makinelerinde, aletlerinde, donanımlarında, aksesuarlarında, hammaddelerinde ve ahşap işçiliği ile ilgili ürün sektöründe piyasa liderlerini benzersiz bir uluslararası uzmanlık gösterisine katılmak üzere bir araya getiren, iki yılda bir düzenlenen, dünyanın en büyük ahşap işleme etkinliğidir.

2016 yılında, etkinlik bağlantılar kuran, ürün gereksinimleri için kaynak bulan ve milyonlar değerinde iş fırsatları yaratan 50,808 ahşap işleme profesyonelini bir araya getirmiştir.

2018 yılında, IndiaWood’un 10. Etkinliği 8 -12 Mart tarihleri arasında Bangalore Uluslararası Sergi Merkezinde (BIEC) gerçekleştirilecektir. Önceki etkinliklerin başarısından hareketle, 40’tan fazla ülkeden 850’yi aşkın önde gelen küresel şirketin etkinliğe katılarak en son teknolojilerini, yeniliklerini ve ürün sunumlarını dünya çapında tahmini 60.000 katılımcıya sergilemesi beklenmektedir.

IndiaWood 2018’nın sergi alanı, 53.000 metrekarenin üzerinde bir alana yayılan ahşap işleme çözümlerini, makinelerini, malzemelerini ve bileşenlerini kapsayacaktır. Sergi sahipleri makineli ve makinesiz profillere ayrılacaktır ve özel salonlarda bulunacaktır.

INDIAWOOD, bölgedeki mobilya imalatçıları, ahşap bazlı el sanatları imalatçıları, hızarcılar, zanaatkarlar, ahşap işleme profesyonelleri, mimarlar ve iç tasarımcılar için en büyük kaynak sağlama platformudur.

Son on yıl boyunca, PDA Trade Fairs & EUMABOIS, sergi sahipleri ve ziyaretçiler ile ortaklık içerisinde Hint ahşap işleme endüstrisinin büyümesini hızlandırmıştır.IndiaWood, ahşap işleme endüstrisi için taleplerin ve çözümlerin buluştuğu karlı bir iş ortaklığı olma geleneğini sürdürmektedir.

Sizinle IndiaWood 2018’da buluşmayı bekliyoruz!


2018 Özeti
  • 40’tan fazla ülkeden 850’yi aşkın sergi sahibi
  • 60.000’in üzerinde ahşap işleme profesyoneli
  • 100’ü aşkın medya temsilcisi
  • 12’den fazla ülke pavyonu
  • 53.000 metrekarenin üzerinde brüt sergi alanı

Piyasa Senaryosu

Hint mobilya imalatı endüstrisine 1 trilyon 200 milyar Rupi üzerinde (20 milyar ABD Doları) değer biçilmektedir ve organize sektörde 3 milyondan fazla kişiye istihdam sağlanmaktadır. Ahşap ev mobilyaları en büyük segment olmakla beraber, en hızlı büyüme modüler mutfak segmentinde görülmektedir. Endüstri, %30 bileşik yıllık büyüme oranına ulaşmıştır.

Hint ahşap işleme endüstrisinin küçük bir yüzdesi organize olmakla beraber, arz-talep arasındaki fark Hindistan’a gittikçe daha fazla yabancı yatırımcı çekmektedir ve yaşanan e-ticaret patlaması da geniş iş fırsatları sunmaktadır.

Hint Devletinin ‘Hindistan’da Üretim (Make in India)’ girişimi yüksek kalite standartlarına ulaşmayı hedeflemektedir ve Hindistan’a büyük bir uluslararası sermaye ve teknoloji yatırımı çekilmesi ümit edilmektedir.

Hindistan halihazırda dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olarak konumlanmıştır. Yatırım almaya müsait ilk 3 bölge arasında sayılmaktadır. Yabancı yatırımlara ilişkin yasal düzenlemeler, yatırımcı dostu hale gelecek şekilde sürekli rahatlatılmıştır.
Bu kadar pozitif ve gelecek vaat eden, ticaret dostu bir ortamda, IndiaWood katılımcıları fuarın sunduğu sınırsız fırsatlardan faydalanmaya hazır olabilir.

IndiaWood 2016 hakkında bilgiler

Sergi sahiplerinin %98’i IndiaWood 2018’ya katılacaktır.

IndiaWood 2014’e 53ülkeden 50.808 katılımcı iştirak etmiştir.

Hindistan’daki 35eyalette yer alan 823 şehir IndiaWood 2014’e katılmıştır.

9Ülke Pavyonu ve Grup katılımları – Kanada, Çin, Fransa, Almanya, İtalya, Malezya, Tayvan, Türkiye ve ABD

2016 yılında, sergi sahiplerinin %95’si etkinliğin ve sunduklarının ticari başarısından memnun kalmıştır.

Sergi sahipleri IndiaWood hakkında ne düşünüyor?

Pidilite…..“Ahşap işleme fuarlarınız endüstrinin paydaşlarına ürünlerini sergileyecek ortak bir platform sağladı. Bu sergilerle bağlantımız markamızı güçlendirerek endüstrinin tüm unsurları ile iletişime geçmemize yardımcı oldu. Bu etkinliklere düzenli olarak katılıyoruz ve böylelikle ürün yelpazemizi sergileme ve imajımızı güçlendirme imkanına sahip olduk.”

Biesse….“INDIAWOOD, Hindistan’da ülkenin dört bir yanından endüstri unsurlarını çeken başlıca ahşap işleme fuarıdır ve dolayısıyla markamızı sergilememizi sağlayan önemli bir toplantıdır. Hindistan’da markamızı oluşturmamıza ve sergilememize yardımcı olduğu kesin.”

Altendorf….“1999 yılından beri ve sonrasında Delhi’de ve Mumbai’da gerçekleşen Indiawood, endüstri için bir bütün olarak eğitim platform haline gelmiştir.  Fuarların endüstriye, sergi sahiplerine ve ziyaretçilere katkısına paha biçilemez.”

Woodtech Consultants…“INDIAWOOD gibi faydalı fuarlar, Hindistan’da ahşap işlemenin geliştirilmesi için bir platform sağlanmasında daima büyük bir rol oynamaktadır. Ayrıca, markamızın tanıtılması için önemli bir araçtır.”

Sorularınız için:
TÜRKİYE             -            EXPERT FUARCILIK
İrtibat                -            Sayın Rıza Özdemir
Adres                 -            Mithat Paşa Cad. No: 32, Çobançeşme, İstanbul, Türkiye
Telefon No.        -            0090 212 654 19 82
Cep Telefonu     -            0090 549 540 63 61
Faks No.             -            0090 212 654 19 84
E-posta              -            [email protected]
Web sitesi          -            www.expertexpo.com.tr

Organizatörün irtibat bilgileri:
Sayın SivaKumar V
Vice President – Trade Fairs
Cep Telefonu     :+91 90369 00075
E-posta               :  [email protected]